استانداردها، تضمین جدی کیفیت محصول است

دیاگر از بسیاری از استانداردها و گواهینامه ها برای محصولات و فرآیند صنعتی خود در زمینه های مختلف ایمنی، کیفیت و عملکرد محصول، محیط زیست، سلامت انسان و غیره پیروی می کند. انطباق با این استانداردها تضمین جدی بودن و کیفیتی است که ما به همکاران خود ارائه می دهیم و مشتری ها

برای بیت های مته Diager
استاندارد PGM (PRÜFGEMEINSCHAFT Mauerbohrer eV). PGM یک سازمان مستقل است که از سال 1978 بیت های مته چکشی و مته های استوانه ای را تأیید می کند. این یک ساعت استاندارد را اجرا می کند و محصولات و سیاست های کیفیت تولید کنندگان را بررسی می کند. 

بیت های مته دارای گواهینامه PGM به منظور تضمین اصلاحات ایمن، مطابق با مشخصات دقیق هستند بیت های مته مجوز دارای نشان PGM با شماره سازنده هستند.

 

برای رفع مشکلات دیاگر

آیین نامه ساخت محصولات ساختمانی (مقررات شماره 305/2011 اتحادیه اروپا معروف به CPR) از اول ژوئیه 2013 به اجرا درآمد و تصریح می کند که کلیه محصولات ساختمانی که مطابق با استاندارد هماهنگ یا ارزیابی فنی اروپا (ETA) هستند (1) باید دارای اعلامیه عملکرد (DoP) و قبل از ورود به بازار اروپا دارای مارک CE باشد. 

ETA بر اساس سند ارزیابی اروپا از نوع راهنمای تأیید فنی اروپا (ETAG) در صورت انتشار قبل از 1 ژوئیه 2013 صادر می شود. گزینه 1 ETA تصحیح بتن ترک خورده و بدون ترک را مجاز می داند.
یک گزینه 7 ETA اجازه می دهد تا فقط در بتن غیر ترک خورده نصب شود. این عملکرد و شرایط استفاده را نشان می دهد (اندازه سوراخ، تمیز کردن، و غیره)

 

استانداردها و گواهینامه های صنعتی

ISO 9001 از سال 1991 تاکنون. دیاگر 25 سال است که این گواهینامه را دارد و به همان اندازه سابقه خدمت شماست! کیفیت محصولات و تیم های ما از تماس با فروش گرفته تا حمل و نقل کالا در خدمت شما قرار می گیرند. تضمین محصولات و خدمات ما گواه تعهد قوی ما است.

ISO 14001 از سال 2001 تاکنون. Diager اولین تجارت در بخش فعالیت خود بود که این گواهینامه را دریافت کرد. این تضمین بهبود دائمی برای محافظت از تمام منابع سیاره ما است. (پیوند به تب Policy Policy).

رسیدن به مقررات. Reach مجموعه ای از مقررات اروپایی است که برای ایمن ساختن و استفاده از مواد شیمیایی در صنعت اروپا از سال 2007 لازم الاجرا شد.

ما با تامین کنندگان و مشتریان خود شریک هستیم تا ضمن حفظ رقابت و تقویت نوآوری در صنایع شیمیایی اروپا، حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست را بهبود بخشند.

مقررات RoHS مشارکت زیست محیطی WEEE. محصولات الکتریکی ما با استاندارد RoHS سازگار هستند و استفاده از مواد خطرناک را محدود می کنند.
ما مجموعه آنها را با شرکای محلی مدیریت می کنیم.

 

با توجه به جنس

انتخاب کن

فلز

بتن

سنگ تراشی

چوب

خاص

سرمایه اصلی ما
انسان ها

2020 ، دیاگر هنوز در حال رشد است

به لطف سرمایه گذاری 8.5 میلیون یورویی ، 1600 مترمربع اضافی به این شرکت امکان می دهد خود را به 10 ماشین جدید تولید مجهز کند. در سال 2019 ، Diager دیوارها را هل داده و سایت تولید خود را از Poligny در Jura گسترش می دهد. هدف؟ به تقاضای روزافزون پاسخ دهید ، زمان تحویل ما را کوتاه کنید

اطلاعات بیشتر