دیاگر، تولید کننده مستقل فرانسوی ابزارهای حفاری و پیچ.

دیاگر ، رهبر مته بتن اروپایی بیش از 60 سال یک متخصص ابزار حفاری فرانسوی بوده است. دانش و ظرفیت صنعتی آن برای نوآوری در بیش از 70 کشور شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته است. Diager ، تولید کننده ابزار حرفه ای ، بیست میلیون مورد در سال تولید می کند و طیف گسترده ای از لوازم جانبی حرفه ای را برای ابزارهای برقی ارائه می دهد: حفاری ، پیچ ، حفاری هسته ای ، برش الماس ، بتن ، فلز و چوب.

این شغل خانوادگی با مدیریت فرانسوا دفوگرس توسط پدر و مادر وی پیر و دنیس دفوگرس در سال 1953 تاسیس شد و در حال حاضر 200 نفر مشغول به کار هستند.

دیاگر یک تولید کننده مستقل فرانسوی است که به فکر حفظ یک صنعت صنعتی در فرانسه و اروپا است و به طور مرتب بر روی توانایی های تولیدی خود ، در آموزش کارکنان خود و در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا بتواند به طور موثر نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. در سال 2013 ، این شرکت USH ، تولیدكننده آلمانی نوك پیچ ، یكی از تنها سازندگان نگهدارنده نوك اروپایی را خریداری كرد و بدین ترتیب دامنه مهارت های خود را گسترش داد. بیش از 15 سال ، Diager ، که در Poligny در قلب منطقه ژورای فرانسه مستقر است ، یک سیاست طولانی مدت را همراه با اقدامات مادی به نفع توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست اجرا می کند.

با توجه به جنس

انتخاب کن

فلز

بتن

سنگ تراشی

چوب

خاص

سرمایه اصلی ما
انسان ها

2020 ، دیاگر هنوز در حال رشد است

به لطف سرمایه گذاری 8.5 میلیون یورویی ، 1600 مترمربع اضافی به این شرکت امکان می دهد خود را به 10 ماشین جدید تولید مجهز کند. در سال 2019 ، Diager دیوارها را هل داده و سایت تولید خود را از Poligny در Jura گسترش می دهد. هدف؟ به تقاضای روزافزون پاسخ دهید ، زمان تحویل ما را کوتاه کنید

اطلاعات بیشتر