نگه داشتن یک پارچه صنعتی در فرانسه و محافظت از کره زمین ، بله ما هستیم!

توسعه پایدار “نیازهای کنونی را برطرف می کند بدون اینکه ظرفیت نسل های آینده برای پاسخگویی به اهدافشان خدشه دار شود”. این مفهوم که مبتنی بر سه رکن اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی است ، توسط Diager از بسیاری جهات ، از دوام محصولات ما آغاز می شود. منشا و ردیابی محصولات ما جای هیچ شکی باقی نمی گذارد: برچسب اصل فرانسه تضمین شده به مشتریان اطمینان خاطر می بخشد و تعهدات ما را نشان می دهد. دیاگر از سال 2012 دارای این برچسب ملی برای بیت های مته چکشی ، مته های استوانه ای شکل و ابزارهای الماس خود است ، بدین ترتیب تضمین می کند که 50٪ از ارزش محصول از قلمرو ملی سرچشمه می گیرد و مکانی که محصولات از مشخصات آنها برخوردار است در فرانسه.

از نظر کاملاً زیست محیطی ، دیاگر دارای گواهینامه ISO 14001 است. اقدامات مادی گواه تعهدات ما در این زمینه است. رویکرد داوطلبانه ما برای حفاظت از محیط زیست چهار موضوع دارد: • کاهش انتشار CO2. دیاگر گرمای ماشین آلات تولیدی خود را برای گرم کردن کف مغازه خود بازیابی می کند ، از دیگ بخار تراشه چوب برای گرم کردن دفاتر کار خود استفاده می کند و با همکاری شرکای محلی حمل و نقل محصولات خود را محدود می کند. از سپتامبر 2011 ، این شرکت حمل و نقل داخلی تک بسته ای را بهینه سازی کرده است که نشان دهنده صرفه جویی 1600 تن معادل کربن در هر سال است (یعنی تقریباً 35٪ از انتشار کل شرکت). در سال 2014 ، دیاگر روی چهار وسیله نقلیه الکتریکی سرمایه گذاری کرد. • مرتب سازی انتخابی زباله برای بازیافت. • کنترل انتشارات جوی. دیاگر برای محافظت از محیط زیست و تضمین کیفیت بهتر هوا برای جمعیت همسایه ، انتشارات جوی خود را فیلتر می کند. • صرفه جویی در منابع طبیعی. دیاگر با بهبود روند صنعتی خود در ده سال گذشته 40٪ مصرف آب خود را کاهش داده است.

با توجه به جنس

انتخاب کن

فلز

بتن

سنگ تراشی

چوب

خاص

سرمایه اصلی ما
انسان ها

2020 ، دیاگر هنوز در حال رشد است

به لطف سرمایه گذاری 8.5 میلیون یورویی ، 1600 مترمربع اضافی به این شرکت امکان می دهد خود را به 10 ماشین جدید تولید مجهز کند. در سال 2019 ، Diager دیوارها را هل داده و سایت تولید خود را از Poligny در Jura گسترش می دهد. هدف؟ به تقاضای روزافزون پاسخ دهید ، زمان تحویل ما را کوتاه کنید

اطلاعات بیشتر