ابزار ساخت فرانسه و به بیش از 70 کشور صادر می شود.

دیاگر اولین متخصص تولید ابزار حفاری است که برچسب “اصل فرانسه تضمین شده” را دریافت کرده است نصب محلی کارخانه Poligny در منطقه ژورا در فرانسه نشانه اراده ای استوار برای حفظ یک صنعت صنعتی جذاب و نوآور در فرانسه و اروپا است. سایت Poligny (Jura) Diager با تولید 20 میلیون مورد در سال ، دانش خود را کنترل می کند و همزمان با تغییرات ناشی از تقاضای بازار ، دائماً دانش خود را ارتقا می دهد. تجارت دیاگر فرانسوی محصولات خود را به بیش از 70 کشور می فروشد (50٪ از گردش مالی صادرات است) ، در نتیجه تصویر و کیفیت دانش فنی مشهور فرانسه را صادر می کند.

دیاگر به منظور افزایش کنترل صنعتی و اقتصادی خود ، ماشین آلات اتوماتیک و ربات خود را توسعه و تولید می کند. علاوه بر این ، این تجارت تقریباً 1.5 میلیون یورو در توسعه سایت تدارکاتی خود ، همچنین در Poligny (Jura) ، جایی که تقریبا 7000 مرجع مدیریت می شود ، و خرید دو جرثقیل استکر سرمایه گذاری کرده است. در این زمینه ، دیاگر جایزه “Productivez! “برچسب Symop (سندیکای تجاری فناوری تولید فرانسه) ، که به کسب و کارهایی که برای افزایش رقابت در ابزار تولید خود سرمایه گذاری کرده اند ، پاداش می دهد.

با توجه به جنس

انتخاب کن

فلز

بتن

سنگ تراشی

چوب

خاص

سرمایه اصلی ما
انسان ها

2020 ، دیاگر هنوز در حال رشد است

به لطف سرمایه گذاری 8.5 میلیون یورویی ، 1600 مترمربع اضافی به این شرکت امکان می دهد خود را به 10 ماشین جدید تولید مجهز کند. در سال 2019 ، Diager دیوارها را هل داده و سایت تولید خود را از Poligny در Jura گسترش می دهد. هدف؟ به تقاضای روزافزون پاسخ دهید ، زمان تحویل ما را کوتاه کنید

اطلاعات بیشتر